Oidentifierad konstnär oljemålning

322710

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, motiv från Hardangerfjorden, olja på duk, otydligt signerad, 66 x 93 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (26 bud)
1972267
5 800
1972264
5 600
1972265
5 600
1972264
5 400
1972246
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.