Ring 23 k guld

322709

RING, 23 k guld, fasetterade vita stenar, Annie Stenström, Norrköping 1931, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,5 g, originaletui

Stenar med smärre slitage och nagg, etui skadat och med omfattande slitage

Guld/Smycken

Ring 23 k guld

Budhistorik (17 bud)
1973505
1 600
1971299
1971284
1 400
1970786
1 300
1970780

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.