Oidentifierad konstnär oljemålning

322705

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinna med rosor, olja på pappannå, otydligt signerad och daterad
34 x 23 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (31 bud)
1972089
5 200
1972087
5 000
1972088
4 800
1972087
4 600
1972086
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.