Brickbord

322698

BRICKBORD, 1900-talets början, lös bricka med skuren dekor, svarvade ben, höjd 83, 78x52 cm

Slitage, kompletteringar

Brickbord

Budhistorik (14 bud)
1972091
1972056
1972090
1972056
950
1964225
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.