Ljusstakar 1 par silver

322686

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, möjligen England, ostämplade, höjd ca 32 cm

Mindre lagningar, mindre stötmärken

Silver

Monter 2

Ljusstakar 1 par silver

Budhistorik (3 bud)

1971893
1966368
1964308

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.