Gösta Månsson oljemålning

322684

GÖSTA MÅNSSON (född 1924): Vid järnvägen, signerad G. Månsson, olja på duk, ca 50 x 60 cm

Rum 5

Gösta Månsson oljemålning

Budhistorik (43 bud)
1972189
10 500
1972186
10 000
1972185
9 800
1972183
9 600
1972181
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.