Fällbord 1800-tal

322674

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, mälardalen, fanér i masurbjörk, pelarfot i björk, höjd ca 73, 85x86 cm

Benställning med smärre slitage, fäste med äldre lagning

Rum 4

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1970718
2 400
1968980
1970717
1968980
1969305
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.