Uno Vallman oljemålning

322673

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjälllandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 40 x 45 cm

Fack 21

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1972117
3 200
1972012
1972116
1972012
2 800
1971839
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.