Arvid Andersson oljemålning

322672

ARVID ANDERSSON (född 1934): Räv på jaktstråt, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 46 x 60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1971608
1971409
3 800
1971607
3 800
1971409
3 600
1970322
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.