Roger Fällman oljemålning

322670

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Urskog, olja på duk, signerad Roger Fällman, ca 50 x 60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (31 bud)
1971991
4 400
1971987
4 200
1971985
1971983
3 800
1971982
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.