Roger Fällman oljemålning

322669

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Landskap med å, olja på duk, signerad Roger Fällman, ca 50 x 60 cm

Rum 5

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1972205
5 400
1972175
5 200
1972200
5 000
1972175
4 800
1972192
4 600

Slutpris SEK:
5 400
550 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.