Arvid Andersson oljemålning

322668

ARVID ANDERSSON (född 1934): Rådjursbock vid glänta, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 73 x 94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1971450
5 800
1971446
5 600
1971448
5 400
1971446
5 200
1971440
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.