Arvid Andersson oljemålning

322667

ARVID ANDERSSON (född 1934): Älg i skogslandskap, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 50 x 65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1971825
1971431
2 800
1971824
2 800
1971431
2 600
1970295
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.