Albert Engström teckning

322665

ALBERT ENGSTRÖM (1886-1927): Stockholm Värtan, signerad och daterad AE, -1891, tuschteckning, 20 x 14 cm

Konst, Teckningar

Monter 2

Albert Engström teckning

Budhistorik (26 bud)
1971986
3 800
1971965
3 600
1971965
3 400
1971938
3 200
1971877

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.