Uno Vallman

322663

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1982, olja på duk, 28 x 35 cm

Rum 6

Uno Vallman

Budhistorik (9 bud)
1971717
1 800
1964430
1 700
1971716
1 600
1964430
1964161
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.