Olle Nordberg oljemålning

322662

OLLE NORDBERG (1905-1986): Man och Kvinna, signerad Olle Nordberg daterad 66, olja på pannå, 38 x 46 cm

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1971996
1971865
1971995
1971865
1971167
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.