Roger Fällman oljemålning

322660

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Landskap med vårbäck, olja på duk, signerad R. Fällman, ca 34 x 41 cm

Fack 37

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1971686
3 800
1971684
3 600
1971683
3 400
1971678
3 200
1971682
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.