Ingvar Andersson oljemålning

322659

INGVAR ANDERSSON, Landskap med björkar, signerad och daterad Ingvar Andersson, 1920, olja på duk, 37 x 61 cm

Rum 6

Ingvar Andersson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1971513
1971406
1971510
1971406
500
1970662
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.