Lennart Jirlow

322658

LENNART JIRLOW (född 1936): Restaurangmotiv, signerad och daterad L Jirlow - 99, handkoloerad tidningssida, ca 40 x 35 cm

Rum 22

Lennart Jirlow
Budhistorik (13 bud)
1972044
9 400
1971675
9 200
1972043
9 000
1971675
8 800
1972042
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.