Carl Erik Trulsson oljemålning

322655

CARL ERIK TRULSSON (1924-), Landskap med hässjor, olja på duk, signerad CE Trulsson, 38 x 46 cm

Rum 6

Budhistorik (10 bud)
1971432
750
1972115
700
1971432
650
1972114
600
1971432
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.