Omega armbandsur i stål

322652

OMEGA, stål, herrarmbandsur, ca 1950, mekaniskt urverk (manuell), fixoflexarmband, plexiglas, cal: 265, breguetspiral, verk nr: 12285760, ref: 2505-21, diameter 38 mm

Tavla med skador, slitage

Klockor/Ur, Fashion

Omega armbandsur i stål

Budhistorik (14 bud)
1970449
2 800
1970447
2 600
1970269
2 400
1970261
1969260

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.