Skåp barockstil

322639

SKÅP med hyllinredning, 1900-tal, barockstil, betsat trä, fällbara dörrar, höjd 202, 193x64 cm

Sågat hål i bakstycket, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp barockstil

Budhistorik (1 bud)

1969280
2015-08-12 07:13:54

2015-08-13 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.