Johan Ericson oljemålning

322638

JOHAN ERICSON (1849-1925): Ronneby afton, signerad Joh. Ericson Ronneby 18/6 -78, olja på pannå, ca 32x46 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Johan Ericson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1971402
3 400
1971089
1 600
1970767
1970303
1969195
950

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.