Poul Cadovius reolsystem

322624

POUL CADOVIUS, reolsystem Royal, fanerad i körsbär, Cado Denmark, bestående av 2 skåp med skjutbart glas, 80 x 56, djup 22, barskåp, 80 x 42, dj. 42, 3 glasvitrinskåp, 65 x 80, dj. 28, 2 lådmoduler, 24 x 80, dj. 28, skåpmodul med hyllplan, 65 x 80, dj. 28 cm, medföljer 17 väggskenor, hyllplan i glas samt fanerad körsbär, mässingsfästen, säljes omonterad

Smärre fanerskador, låda i barskåp saknas

Rum 10

Poul Cadovius reolsystem

Budhistorik (9 bud)
1971034
1970578
3 600
1969105
1969102
1 400
1966440
1 300

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.