Nordqvist skulpturer valross

322616

G NORDQVIST (1900-tal): Sjölejon, 2 st, lergods, signerade Nordqvist, höjd ca 12-18 cm

Konst, Skulpturer

Monter 1

Nordqvist skulpturer valross

Budhistorik (2 bud)

1970738
1970475

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.