Spegel med konsolbord 1800-talets andra hälft

322610

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérade i mahogny, kosolbordet med lejontassar, spegelns mått 156x73, konsolbordets mått höjd 75, 80x41 cm

Smärre fanér- och ytskador, senare spegelglas

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1970325
1963191

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.