Sven X:et Erixon blandteknik

322600

SVEN ERIXON, "Smugglarlägret", blandteknik, signerad Sven Erixson, a tergo daterad 1954, 41 x 48 cm

Fack 24

Sven X:et Erixon blandteknik

Budhistorik (11 bud)
1971147
1971145
2 600
1971143
2 400
1971142
1971140

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.