Siri Derkert, akvarell

322598

SIRI DERKERT (1888-1973), Flickporträtt, akvarell på papper, signerad, 36 x 22 cm.
Proveniens: I familjen Derkerts ägo

Fack 20

Siri Derkert, akvarell

Budhistorik (17 bud)
1970302
2 400
1970280
1970087
1970279
1970087
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.