Oidentifierad konstnär 1800-tal

322585

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med tallar, osignerad, olja på pappanå, ca 25 x 33 cm

Fack 11

Budhistorik (3 bud)

1970470
950
1962774
900
1962774

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.