Skedatr fat bägare silver

322584

SKEDAR, FAT, BÄGARE, silver, 1900-tal, bl.a Gustaf Jansson, 1960, vikt ca 355 g

Slitage

Silver

Monter 31

Skedatr fat bägare silver

Budhistorik (7 bud)
1970534
950
1969594
900
1970533
900
1969594
450
1969632

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.