Bram Bogart blandteknik

322582

BRAM BOGART (Holland, 1921-2012): "Untitled", signerad, numrerad och daterad Bram Bogart -97, edition 99 exemplar, multipel/blandteknik på duk, 105x94 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägares mor

Rum 21

Bram Bogart blandteknik

Budhistorik (12 bud)
1970782
5 800
1970779
5 600
1970778
5 000
1970654
4 600
1970326
4 400

Slutpris SEK:
5 800
591 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.