Axel Olson färglitografi

322577

AXEL OLSON (1899-1986), fönsterutsikt, signerad Axel Olson, 99/260, färglitografi, 36 x 52 cm

Fack 12

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1967557
650
1966046
600
1967556
550
1966046
500
1966165
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.