Spegel 1800-talets slut

322575

SPEGEL, 1800-talets slut, mahogny, dekor av blommor och pärlstav, 205 x 93 cm

En blomma saknas, slitage

Speglar

Rum 5

Spegel 1800-talets slut

Budhistorik (21 bud)
1971132
1971135
1971132
1 900
1971134
1 800
1971132
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.