Alvar Jansson oljemålning

322574

ALVAR JANSSON (1922-1990), stilleben med absint och tidning, monogramsignerad A J, olja på duk, 50 x 64 cm

Fack 12

Alvar Jansson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1971056
1970682
1 900
1969771
1 800
1969771
1 700
1969226
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.