Johan Thunell lergods

322572

JOHAN THUNELL (född 1946): "Två nyllen i en låda", signerad och daterad Thynell -04, bemålat lergods, 18x30 cm

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Johan Thunell lergods

Budhistorik (27 bud)
1972287
1972293
1 900
1972287
1 800
1972292
1 700
1972287
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.