Nattduksbord 18/1900-tal

322571

NATTDUKSBORD, England, mahogny, 1800-tal, draghantag i mässing, höjd ca 58, 44 x 35 cm

Slitage och skador, renoverat

Rum 17

Nattduksbord 18/1900-tal

Budhistorik (17 bud)
1970932
1970926
1970924
950
1970922
900
1970916
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.