Oljemålning 1800-tal

322561

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bergslandskap med stuga vid flod, olja på pannå, ca 20x25 cm

Smärre fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1970469
1970877
950
1970469
900
1970876
850
1970469
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.