Oljemålning 1800-tal

322558

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Bygata vid flod, olja på pannå, monogramsignerad JW (?), 27x37 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
1970619
2 600
1970618
2 400
1970617
1970616
1970615
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.