Skänk gråmålad

322556

SKÄNK, 1800-tal, gråmålad, 2 lådor, höjd 132, 110 x 47 cm

Kompletterad, senare bemålning, slitage och skador

Rum 15

Skänk gråmålad

Budhistorik (26 bud)
1971131
3 600
1971130
3 400
1971123
3 200
1971122
1971110
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.