Bord

322554

BORD, 1900 talets början, bemålat furu, höjd 75, diameter 78 cm.

Slitage och skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord

Budhistorik (17 bud)
1970840
1968159
1968160
1968159
900
1968154
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.