Nattduksbord 1 par

322551

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, vitmålade, höjd ca 77, 49x49 cm

Slitage, skador

Rum 4

Nattduksbord 1 par

Budhistorik (30 bud)
1970599
4 400
1970595
4 200
1970598
4 200
1970595
1970597
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.