Kaffeservisdelar silver

322550

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNOR, 2 st, SOCKERSKÅL med SOCKERTÅNG, silver, 1800/1900-tal, bl a 1834, 5-28 cm, totalvikt ca 740 g

Bruksslitage

Silver

Monter 1

Kaffeservisdelar silver

Budhistorik (8 bud)
1971007
2 800
1969368
2 600
1971006
2 600
1969368
2 400
1968859

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.