Yrjö Edelmann

322520

YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm, oramad

Fläckar i ena hörnet

Rum 4

Yrjö Edelmann
Budhistorik (16 bud)
1969952
1969950
1 400
1969951
1 300
1969950
1969943

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.