Karin Olsson oljemålning

322519

KARIN OLSSON (född 1928), "Blått landskap", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 65 x 65 cm

Fack 45

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1969857
9 200
1969822
9 000
1969856
9 000
1969822
8 000
1969739
7 800

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.