Skåp rotfanér

322516

SKÅP, rotfanér, 1900-talets andra hälft, höjd ca 147, 83 x 44 cm

Nyckel sakans, slitage och smärr skador

Rum 17

Skåp rotfanér

Budhistorik (20 bud)
1969924
1969922
1 400
1969921
1 300
1969919
1969918

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.