Samling broscher

322514

BROSCHER, 37 st, bl.a. jugend, 1900-tal, koppar, varierande mått

Bruksslitage

Guld/Smycken, Övriga smycken

Monter 21

Samling broscher

Budhistorik (12 bud)
1969725
1969203
1969724
950
1969203
1969202
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.