Karmstol jugend Nordiska Kompaniet

322513

KARMSTOL, jugend, 1900-talets första hälft, betsad, ryggbricka med intarsia, sits med klädsel i blått tyg, skyltmärkt NK (Nordiska Kompaniet), sitthöjd ca 44 cm

Slitage, smärre ytskador

Rum 12

Budhistorik (9 bud)
1969748
1969715
1969629
1969714
950
1969629
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.