Bordslampa

322511

BORDSLAMPA, Empire stil, 1900-tal, total höjd 46 cm

Brukslitage, slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (5 bud)
1969897
500
1969154
450
1969896
450
1969154
1967478

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.