Möbelgrupp 7 dlr

322506

MÖBELGRUPP, 7 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: 2 karmstolar, 3 stolar, matbord, lampbord, bemålade, bordets höjd ca 74, 145 x 110 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 7

Möbelgrupp 7 dlr

Budhistorik (18 bud)
1969888
1969884
1969887
1 900
1969884
1 800
1969880
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.