Skulptur

322505

SKULPTUR, signerad A. Gause, grönpatinerad gips, höjd ca 62 cm

Slitage

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (9 bud)
1969883
650
1965680
600
1965149
550
1965679
500
1965149
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.